DiziCok.Com, Yabancı Dizi izle, Dizi izle,  Hd yabancı dizi izle, Hd dizi izle

DiziCok.Com, Yabancı Dizi izle, Dizi izle,  Hd yabancı dizi izle, Hd dizi izle

The Walking Dead
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4,67)
Yükleniyor...
Oyuncular

Danai Gurira

1 Dizide Rol aldı

Emily Kinney

1 Dizide Rol aldı

Lauren Cohan

1 Dizide Rol aldı

Melissa McBride

1 Dizide Rol aldı

Norman Reedus

1 Dizide Rol aldı

Steven Yeun

1 Dizide Rol aldı

The Walking Dead

IMDB Puanı:
Puanı:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4,67)
Yükleniyor...
İzlemeye Başla Abone Ol

Rick Bir polis memurudur çok güzel bir eşi birde oğlu vardir. Rickin ortağı Shane ile bir araba hırsızlıgı ihbarı alirlar onlarin peşinden giderler adamları yakaliyacaklari sirada ateş acilir ve Rick vurulur.
Hemen hastaneye götürülen Rick bir süre baygın kalır uyandıgında bos bir hastanede heryer kan içinde kimse yokdur hiçbir şey anlayamaz ama dışarı çıktığında dünyanın sonunun geldigini düşünür insanlar zombilere dönüşmüştür. Rick Evine gider kimseyi bulamaz artık tek başınadir ailesinin nerde oldugunu bilmeden onları aramaya calişir.
İlerleyen zamanlarda Rick şehir merkezinde bir tankın içinde sıkışır heryer zombilerle çevrilmiştir. tam ölücegini düşünürken onu ordan Gleen adında bir genç kurtarır ve yanındaki 3 4 kişilik gurup ile şehirde yemek ve eşya almaya gelmişlerdir kendilerinin bir gurubu vardir şehir dışında bir orman kenarinda yaşamaya calişiyorlardir.
Rick onlarla birlikte gider ve ailesininde orda oldugunu ögrenir hatta ortagi Shane de ordadir ama karısının shane ile bir ilişkisi olmustur bundan habersiz ailesine kavuşmasının sevincini yaşamakdadir. Artik hayatta kalmak tek amaçlarıdır. Zombilerin yerlerini bulmaları pek uzun sürmez ve kendilerine yeni yer aramak için gurup ile birlikte yollara düşerler
bir otobanda mola verirler o sirada zombi gurubu bunlara dogru yaklasmakdadir. herkes saklanır ama küçük bir kız cocugu korkudan ormana kaçmıstır onu ararlar 2 3 gün geçer ama bulamazlar Rick oglu ile ormanda avlanmaya gider bir ceylan görürler oglu vurmak ister ama kıyamaz tam o sirada birisi ateş acar ve oglu vurulur ateş açan yakın bir çiftlikte yaşayan adamdir hemen çiftlige giderler
çiftligin sahibi hemen müdehale eder cocugun durumu iyleşene kadar gurup çiftlikte kalır ve kucuk cocugu ararlar ama bulamazlar çiftlik sahibi kendi karısı dahil bir gurup tanıdıgı ama zombi olmus yaratiklari samanlıkta saklamakdadir kucuk kızda zombi olarak ordadir yakın zamanda onlarida bulurlar ve çiftlik bir gurup zombi tarafindan basilir herkes biryere kaçar daha sonra hayatta kalanlar birbirlerini bulmaya calişir.
bir hapishane bulurlar orda bir süre yaşarlar ama farkli gurularda vardir. Dizimizin özeti bu sekildedir DiziCok.Com Sunar.


Haber Tarih
- Hiç haber bulunamadı