DiziCok.Com, Yabancı Dizi izle, Dizi izle,  Hd yabancı dizi izle, Hd dizi izle

DiziCok.Com, Yabancı Dizi izle, Dizi izle,  Hd yabancı dizi izle, Hd dizi izle

The Magicians
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Yükleniyor...
Oyuncular

Jade Tailor

1 Dizide Rol aldı

Jason Ralph

1 Dizide Rol aldı

Olivia Taylor Dudley

1 Dizide Rol aldı

The Magicians

IMDB Puanı:
Puanı:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Yükleniyor...
İzlemeye Başla Abone Ol

Başlangıçta Fox için planlanan birtakım anlaşmazlıklar sonucu Syfy kanalı ile anlaşan dizinin prömiyeri 2016 yılında yapılacak.
Amerikalı yazar Lev Grossman’ın 2009 yılında yayınladığı kitabı The Magicians büyük yankı uyandırmıştı. Kitabın devamı 2011 yılında The Magicians King ismi ile basıldı. Son olarak 2014 yılında The Magicians Land ile üçlü seri tamamlandı. “Yetişkinler için Harry Potter” olarak adından söz edilen kitap fantastik edebiyatı ile büyük ilgi odağı oldu.
Yapımcı koltuğunda Michael London, Janice Williams ve John McNamara gibi isimlerin yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Jason Ralph, Sosie Bacon, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta, Summer Bishil gibi isimler yer alıyor. Pilot bölümün yazarlığını ise ilk 7 sezon Supernatural’in yazarı ve yapımcısı olarak görev yapan Sera Gamble yapacak.
Quentin Coldwater (Jason Ralph) Fillory isimli büyülü bir dünyada geçen fantastik kitapları okuyarak günlük hayatın monotonluğundan kaçmaktadır. Her ne kadar büyüye inanmasa da birgün kendisinde sihir gücü olduğunu keşfeder. Kendisini bir anda New York’un kuzeyinde yer alan prestiji yüksek, gizli ve sırlarla dolu bir büyücülük okulunda bulur. Okula kayıt olmasının ardından değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları konu ediniyor. DiziCok.Com Sunar İyi Seyirler.


Haber Tarih
- Hiç haber bulunamadı
Tür: - - -
Tarih:
Oyuncular:
Senarist: