DiziCok.Com, Yabancı Dizi izle, Dizi izle,  Hd yabancı dizi izle, Hd dizi izle

DiziCok.Com, Yabancı Dizi izle, Dizi izle,  Hd yabancı dizi izle, Hd dizi izle

Supernatural
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5,00)
Yükleniyor...
Oyuncular

Alona Tal

1 Dizide Rol aldı

Genevieve Padalecki

1 Dizide Rol aldı

Jared Padalecki

1 Dizide Rol aldı

Jensen Ackles

1 Dizide Rol aldı

Jim Beaver

1 Dizide Rol aldı

Mark Pellegrino

1 Dizide Rol aldı

Mark Sheppard

1 Dizide Rol aldı

Misha Collins

1 Dizide Rol aldı

Supernatural

IMDB Puanı:
Puanı:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5,00)
Yükleniyor...
İzlemeye Başla Abone Ol

Dizimizin oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olduğunu söylüyerek başlıyalım ve Türkiye’de de fantastik dizi severlerin gözdesi konumunda bir dizi olmuştur. İki kardeşin babalarını kaybetmesinden sonra tekrar bir araya gelip kardeşlerden biri olan Sam in bıraktığı avcılığa mecburi geri dönüşüyle dizimiz başlar. Bu iki kardeş yaşamlarını babalarıyla birlikte, annelerini bu kardeşler henüz küçükken bir fantastik varlık tarafından yakarak öldürmesi sonucu insanları bu gibi varlıklardan korumaya adamışlardır. Supernatural ismi tamda bu varlıkların oluşundan dolayı filmin şsmi olmuştur, konumuza dönecek olursak, avcılık ile uğraşmak istemeyen ve normal bir yaşam sürmek isteyen kardeşlerden biri olan Sam babası ile tartışarak evi terketmiştir. Uzun yıllar boyunca abisi ve babasından ayrı yaşayan Sam, Ailesinden habersiz üniversitede eğitim görmüş, ve hayatını sevdiği kız olan Jessica ile evlenme derecesine gelmiştir. Üniversiteden mezun oldukları gece bu iki sevgili uzun zamandır Sam in görmediği abisi Dean, babasının birkaç haftadır kayıp olduğunu ve yardımına ihtiyacı olduğunu söyler. Sam onca yılın ardından teklifi kıramaz ve babasını bulmak için son bir kez abisinin yardımına gider. Babasını arayışları netice vermeyince Dean ona yeniden avcılığa dönmesi için teşvik eder fakat Sam kabul etmez. Aynı gece Sam eve dönerken çok acı bi olay yaşanır, nişanlısı Jessica’nın annesi gibi tavana yapıştığını görür. Müdahale edemeden Jessica’nın alevler içinde ölümünü izler. Bunun üzerine Sam, hem insanları bu gibi yaratıklardan kurtarmak için hem de annesini ve nişanlısını öldüren yaratığı bulup yok etmek için yeniden avcılık yapmaya başlar.
Dizi, özünde bakarsanız bu yaratıkları normal insanlar bilmemektedir. Kardeşlerin insanların gerçekte varolmadığını zannettiği birçok tür yaratık, hayalet, şeytan ve buna benzer yaratıkların avcılığını yaptıkları ve bu macerala sırasında yaşadıklarını anlatır. Dizide, Dean ve Sam arasındaki özel ilişki ön plandadır. Dean, içki ve kadın düşkünüdür. Fakat, oldukça cesur ve gururludur. Kardeşi Sam’e ona olan bağlılığı etkilenmemizi sağlar.
Dizi bildiğiniz üzere çok uzun yıllar sürmüş çok özel dizilerden biridir. DiziCok.com ekibi olarak kesinlikle sizleri Supernatural 1. Sezon 1. Bölümü izlemeye davet ediyorum. Hadi hemen sitemizde kayıt olup izlediğiniz dizileri listenize ekleyin. Böylelikle dizide kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
DiziCok.com kesintisiz, kaliteli seyirler diler…


Haber Tarih
- Hiç haber bulunamadı