DiziCok.Com, Yabancı Dizi izle, Dizi izle,  Hd yabancı dizi izle, Hd dizi izle

DiziCok.Com, Yabancı Dizi izle, Dizi izle,  Hd yabancı dizi izle, Hd dizi izle

Doktor Who
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Yükleniyor...
Oyuncular

David Tennant

1 Dizide Rol aldı

Jenna Coleman

1 Dizide Rol aldı

Matt Smith

1 Dizide Rol aldı

Peter Capaldi

1 Dizide Rol aldı

Doktor Who

IMDB Puanı:
Puanı:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Yükleniyor...
İzlemeye Başla Abone Ol

Filmimiz bilindiği üzere bir BBC yani İngilizlere ait bir bilim kurgu dizisidir. Dizimiz, Yabancı bir gezegen olan Gallifrey’de “Doktor” adıyla tanınan ve zamana hükmedebilen birinib maceralarını konu almaktadır. Doktorumuz nami diyar Doctorwho muz, bazı zamanlarda; hücre yenilenmesi tarzında bir sistemle kendini tamamiyle yenileyerek, başka bir görünüş ve başka bir kişik ile hayatını sürdürebilmektedir. Konun arasına girmek gibi olmasın dizinin tüm bölümlerini bir bölüm bile eksiksiz olucak şekilde full hd Dizicok.com adresimizden izleyebilirsiniz. Neyse biz konumuza devam edelim, Doktorwho kendisine ait olan TARDIS isimli bir uzay/zaman gemisi ile yolculuk yapabilen doktorumuz, yardımcıları ile beraber uzay ve zamanı keşfeder, problemleri çözer, yaratıklarla yüzleşir ve tarihe yapılan müdahalelere engel olur. Gelecek ve geçmişi değiştirebilme yeteneğine sahiptir.
Guinness Rekorlar Kitabı tarafından bile bir ödülü kazanmış olan Doctorwho dizisi Dünya’nın en uzun süren bilim kurgu televizyon programı olarak listelenen dizi aynı zamanda İngiliz popüler kültürünün de önemli bir parçasıdır.. Türkiye’de inanılmaz derecede bir ilgi görmüş olan dizimizi sitemizden; DiziCok.com farkıyla tüm bölümlerini kesintisiz tek parça izleyebilirsiniz.
En büyük destek değerli yorumlarınız bunu unutmayın. Her bölüme yazacağınız bir adet spoillersız yorumunuz bizim çevirmenlerimizi onurlandıracaktır. Lafı kısa keserek sizi Doctorwho efsane dizisi ile baş başa bırakıyorum.


Haber Tarih
- Hiç haber bulunamadı