DiziCok.Com, Yabancı Dizi izle, Dizi izle,  Hd yabancı dizi izle, Hd dizi izle

DiziCok.Com, Yabancı Dizi izle, Dizi izle,  Hd yabancı dizi izle, Hd dizi izle

2 Broke Girls
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5,00)
Yükleniyor...
Oyuncular

Beth Behrs

1 Dizide Rol aldı

Garrett Morris

1 Dizide Rol aldı

Jennifer Coolidge

1 Dizide Rol aldı

Jonathan Kite

1 Dizide Rol aldı

Kat Dennings

1 Dizide Rol aldı

2 Broke Girls

IMDB Puanı:
Puanı:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5,00)
Yükleniyor...
İzlemeye Başla Abone Ol

2 Broke Girls dizimiz; geçmişteki hayatları herbiri birbirlerinden farklı şekilde yaşamış iki ayrı kızın, gelecek yaşamlarını anlatıyor. Bir tarafta hayata her istediğini maddi açıdan yapabilen Caroline bu durumdan herkesin olacağı gibi, her ne kadar memnun olsa da halen bir tarafı kendi başına gerçekleştirmek istediği hayaller peşinde olan bir hayat içindedir. Diğer bir yanda sıkı iş hayatı nedeniyle gelecek hayatında ne yapmayı istediğine karar verebilecek vakit bile bulamayan Max vardır. Ve Max tıpkı Caroline hayatı gibi bir hayat istemektedir. 2 Broke Girls dizimizin ismini aldığı iki kızımızı özetlemiş olduk.. Önceki yaşamları ne denli ucurum olsada, iki ayrı kızın kendi kararları doğrultusunda, sonuna kadar çalıştıkları ve bu amaçlarını başarabilmek için verdikleri fedakarlıkları 2 Broke Girls dizimizde görebilirsiniz.
Kazanılacak olan başarının sonucu mutluluk getirirmi? Başarı pekş kolaymı kazanılır? Başardığınızda nasıl hissedersiniz? 2 Broke Girls filmimiz tamda bu sorulara yanıt olabilecek seviyede, bilhassa bayan (kız) seyirci kitlesine hitap eden eşsiz bir, komedi, dram ve romantizm gibi pek çok öğeyi içinde bulunduran bir yapım olmuştur.
Bilinmesini istediğim bir noktaya değinmek isterimki, 2 Broke Girls dizisi hem imdb den yüksek bir puan almış bir dizidir, Hemde amerikada bilinen sayılı popüler dizilerden biridir. Dizimizin baş rol karakterleri; dizide Max karakterinde, Kat Dennings ve Caroline’i karakterinde Beth Behrs’in yıldızlarının parladığı, büyük üne kavuştukları bir dizi olmuştur.
Ülkemiz seyircilerinin de büyük beğenisini kazanmış dizimizi kesinlikle izlemenizi tavsiye ederiz. 2 Broke Girls dizimizin tüm sezon ve bölümlerine dizicok.com adresimizden full hd kalitede, takılmadan, donmadan, izleyebilir.
DiziCOK.com keyifli seyirler diler. Bölümler hakkında yorumlarınızı bekleriz


Haber Tarih
- Hiç haber bulunamadı